Resultaten tornooi te Ooigem op 21/10/2017

Joey Wielfaert                 Heren U18+ Groen Blauw                    –60kg                    1e plaats
Joey Wielfaert                 Heren U18 Ne-waza                             –60kg                    2e plaats
Jarne Vandromme           Heren U18+ Bruin Zwart                      –55kg                    1e plaats

Tornooi U9-11-13 Lendelede 07 Okt 17

Op 07 Okt 17 namen onze jongste judoka's deel aan het tornooi U9-11-13 te Lendelede.

U9 = Vic WOSTIJN  - 2de plaats

         Rune SLOOTMAECKERS - 3de pl                                                                                            

         Dauwe TANGHE - 2de plaats

U11 : Evi MATTELIN - 2de plaats

          Remi PACKET - 4de plaats

          Emily DECOCK - FF na 1 wedstrijd

          Arnaud SOENEN- 4de plaats

U13 : Maximiliaan GORIN - 2de plaats

          Rick COKELAERE -  4de plaats

Elke DEVOS zwarte gordel jiu jitsu

Elke DEVOS, reeds enkele jaren lid van judo kwai Moorsele, beoefent eveneens de Jiu Jitsu sport. Sedert haar prille jeugd (4,5j oud) beoefent zij, nu reeds 18 jaar, deze sport bij WKS Wevelgem.

Haar examen, zwarte gordel zou normaal plaats gevonden hebben in Mei, maar wegens een blessure van haar partner, werd dit uitgesteld tot zondag 08 oktober 17.

Elke, een welverdiende PROFICIAT en we wensen dat je ook ooit de zwarte gordel in de judosport behaald. 

 

Provinciaal Kampioenschap te LENDELEDE

Artikel uit Het laatste Nieuws van  11 Okt 17

Te Lendelede werd Jasper Lefevere (-73kg) provinciaal kampioen.

Jolien Lefevere (-70 kg) behaalde zilver.

Jitske Durinck (-63kg) van Cobra Lendelede, die ook bij ons traint en soms les geeft, behaalde brons.

Zij werden geselecteerd voor de Vlaamse Kampioenschappen te Tielt van 14 Okt 17.

Persyn Evi, Warlop Lisa, Vandamme Remco, Persyn Ruben & Vercaemer Kevin hebben ook deelgenomen maar konden geen podiumplaats behalen.

 

U9 U11 U13 ontmoeting Brugge

Zondag 1 oktober gingen we met enkele enthousiaste judoka's naar de U9 U11 U13 ontmoeting te brugge. 
Onze judoka's behaalden volgende resultaten:

U9

Rune Slootmaeckers - 3e plaats
Vander Lescouhier - 2e plaats
Constantijn Murashkin - 2e plaats

U11

Remi Packet - 4e plaats

U13

Bourgois Kane - 4e plaats
Rick Cokelaere - 4e plaats
Maximiliaan Gorin - 3e plaats
Zian Vanhauwaert - 3e plaats
Yaron Verschuere - 2e plaats

Pagina's